Istorija

 ISTORIJA
 
“Midara” - 1994 metais Dariaus Vilnonio įsteigta įmonė, kuri savo sėkminga veikla užsitikrino rinkos lyderio vardą visoje Lietuvoje. Pradžioje bendrovė užsiėmė tik didmenine siūlų prekyba, o 2000 metais atidarė mezgimo siūlų parduotuvę “Midara” Vilniuje ir pradėjo prekiauti mažmena. Klientų pasitikėjimas įkvėpė atidaryti tokias pat parduotuves Kupiškyje, Utenoje, Marijampolėje bei Panevėžyje.
2008 metais “Midara” įsigyjo tekstilės apdirbimo stakles ir pradėjo teikti siūlų apdirbimo paslaugas. Šiuo metu gamybinė sritis pasipildė naujomis staklėmis, o gamybinės patalpos išsiplėtė iki 1760 kv.metrų. Įmonėje, kuri veiklą pradėjo vos su keliais darbuotojais, po beveik 20 metų dirba 21 žmogus.
 
VEIKLA
 
Užsiimame didmenine ir mažmenine prekyba mezgimo ir nėrimo siūlais bei jų priedais. Galime pasiūlyti industrinių kūgių.
Gamybos cechas teikia tokias paslaugas:
* siūlų vyniojimas į kamuoliukus;
* vyniojami konusai;
* vyniojamos sruogos;
* verpalų šiaušimas;
* verpalų gretinimas ir susukimas;
* gaminame fasoninius verpalus, apmegztus siūlus, megztas juosteles;
 
VIZIJA
 
Tikime, kad Lietuva, kurioje šaltukas spaudžia dažniau nei šviečia saulė, gali tapti tikra siūlų šalimi. Žengiame pirmuosius žingsnius norėdami pasiūlyti ekologiškų verpalų - galime pasiūlyti natūralių nedažytų ar natūraliai dažytų siūlų, o ateityje žadame juos dažyti ekologiškais dažais.
Taip pat didelį dėmesį teikiame gamybos ir perdirbimo plėtimui. “Midara” įrenginiai atitinka aukščiausius techninius reikalavimus, o darbuotojai pasižymi puikiomis profesinėmis žiniomis, todėl mūsų produkcija ypatingai kokybiška ir yra aukščiausios rūšies.
 
PRODUKCIJA
 
Prekiaujame užsienio partnerių produkcija ir vardiniais “Midara” siūlais. Šiuo metu yra daugiau nei 100 pavadinimų siūlų, kurių kiekvieno yra nuo 5 iki 42 atspalvių. “Midara” pristato 40 rūšių savo vardo siūlų.
Siūlų sudėtis yra pati įvairiausia: akrilanas, akrilinis mikropluoštas, alpakų vilna, angoros vilna, bambukas, dralonas, jauna vilna, kašmyro vilna, linas, medvilnė, merinosų vilna, metalizuoti ar metaliniai siūlai, mocheris, nailonas, natūrali nedažyta vilna, nesipluošuojantis akrilanas, poliamidas, poliesteris, šilkas ir kiti.
 
BENDRADARBIAVIMAS
 
Turime 170 partnerių Lietuvoje ir 50 - visame pasaulyje. Esame atviri visiems bendradarbiavimo pasiūlymams ir projektams. Jei kilo klausimų ar turite pastebėjimų rašykite midara@midara.lt
 
Nuoširdumu sumegztas,
Midara kolektyvas